rus
Томашув-Любельский
01:30
1/5
Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie.
Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - фото 1 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - фото 2 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - фото 3 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - фото 4 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - фото 5

Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie.

27 600 зл.  /штука
Kazmirenko Valentyn, wlastitel
на Флагма с 6 июня 2014
Продам

Produkujem ekologicznie bezpieczne, bezdymne urządzenia do pirolizy marki „UP – eko „ , przeznaczone do przetwarzania drewna i odpadów drewnianych wszystkich rodzajów w produkt czysty ekologicznie – węgiel drzewny.
Unikalność urządzenia polega na tym, że praca przebiega w cyklu zamkniętym, bez emisji do atmosfery i z dopalaniem własnych produktów pirolizy.
Urządzenia dostosowane są do różnych objętości wsadu surowca: 6, 9, 14m3. Wydajność gotowego produktu wynosi 900 kg, 1400kg i 2200kg odpowiednio w ciągu cyklu, w zależności od rodzaju ilości załadowanego surowca. Pełny cykl trwa nie dłużej niż 3 doby. Zużycie drewna do spalania około 1 m3 w cyklu.. Personel obsługujący – 2 pracowników. Podczas eksploatacji nie korzysta się z energii elektrycznej. Urządzenie łatwe w przemieszczaniu. Mozliwosi podlaczenia i ogrzewania pomieszczen (garaz, warsztat, magazyn).

Обновлено: 6 ноября 2018, 11:47
    просмотров: 456
Похожие объявления
Цена не указана
Wistorg, Sp. z o.o., Томашув-Любельский
Wytwarzamy Retorty - urzadzenia do produkcji wegla drewnogo,...
490 € /т цена  от 490 € /т оптом
Wistorg, Sp. z o.o., Томашув-Любельский
Ukraiński producent produkuje i sprzedaje węgiel z brykietów typu Pini...
Цена не указана
Euromasz, Sp. z o.o., Пшемысль, 88 км
Profesjonalny sprzęt do sprzątania duńskiej firmy FBK: miotły,...
×
×
Флагма* Сайты 54 страны
×
×
×