eng
Tomaszów Lubelski
12:06
1/5
Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie.
Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - photo 1 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - photo 2 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - photo 3 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - photo 4 Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie. - photo 5

Urzadzenie do pirolizu, wegiel drzewny, ogrzewanie.

  27,600 /piece
Kazmirenko Valentyn, wlastitel
Flagma member since 6 June 2014
Sell

Produkujem ekologicznie bezpieczne, bezdymne urządzenia do pirolizy marki „UP – eko „ , przeznaczone do przetwarzania drewna i odpadów drewnianych wszystkich rodzajów w produkt czysty ekologicznie – węgiel drzewny.
Unikalność urządzenia polega na tym, że praca przebiega w cyklu zamkniętym, bez emisji do atmosfery i z dopalaniem własnych produktów pirolizy.
Urządzenia dostosowane są do różnych objętości wsadu surowca: 6, 9, 14m3. Wydajność gotowego produktu wynosi 900 kg, 1400kg i 2200kg odpowiednio w ciągu cyklu, w zależności od rodzaju ilości załadowanego surowca. Pełny cykl trwa nie dłużej niż 3 doby. Zużycie drewna do spalania około 1 m3 w cyklu.. Personel obsługujący – 2 pracowników. Podczas eksploatacji nie korzysta się z energii elektrycznej. Urządzenie łatwe w przemieszczaniu. Mozliwosi podlaczenia i ogrzewania pomieszczen (garaz, warsztat, magazyn).

Renewed: 16 February 2019, 08:51
views: 502
Similar ads
Price not specified
Wistorg, Sp. z o.o., Tomaszów Lubelski
Wytwarzamy Retorty - urzadzenia do produkcji wegla drewnogo,...
€540 /t  from €540 /t wholesale
Wistorg, Sp. z o.o., Tomaszów Lubelski
Ukraiński producent produkuje i sprzedaje węgiel z brykietów typu Pini...
Price not specified
Euromasz, Sp. z o.o., Przemyśl, 88 km
Profesjonalny sprzęt do sprzątania duńskiej firmy FBK: miotły,...
International ads  3,800,000
×
×
×
×
×